GİMROS ŞEN ANKUN

Standart Üstü Tasarım, Üstün Kalite, Kusursuz Hizmet

BİZ KİMİZ

Kuruluşumuz 1992 yılında Düzce merkezli olarak Emrah ve Cihan ŞEN kardeşler tarafından Gimros Tüketim Malları İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı ile kurulmuştur.

Kuruluşunun ardından 1980'li yıllarda Türkiye'de bir ilke imza atarak ilk izolasyonlu kahveci çay kazanı imalatına başlamış bulunan Türkiye'nin önemli çay kazanı üreticisi firmalarından olan Samsun merkezli Ankun'un satış ve servis bayiliğini üstlenen Gimros Ltd.Şti uzun yıllar bu firmanın satış ve servis hizmetini tüm Türkiye çapında sürdürmüştür.

Daha sonra söz konusu üretici firmayı kendi bünyesine katan kuruluşumuz dağıtım ve servis hizmetlerini 5.000 m2 alana sahip tesislerinde 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye'nin 81 vilayeti olan Düzce ilinde sürdürmektedir.

Kurulduğu ilk günden bugüne kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen kuruluşumuz tüketiciye en uygun ve en iyi ürünü sunmak amacıyla alanında uzman ve tüketici dostu satış plasiyerlerinden ve servis elemanlarından müteşekkil bir kadro oluşturmuş olup bu kadro müşterilerin her türlü talebine sürekli cevap vermektedir. Sektöründe ülke genelinde verdiği sorunsuz ve hızlı servis hizmetiyle alanında en kapsamlı firma olma özelliğini ve önderliğini sürdüren kuruluşumuzun en büyük referansı kalitesi, güvencesi ve sınırsız servis hizmetidir.

20 yılı aşkın bir süredir kaliteden asla ödün vermeden sürdürdüğümüz çalışmalarımızı alanımızdaki teknolojik gelişmeleride takip ederek ve gerekli AR-GE çalışmalarını yürüterek çalışma alanımıza yansıtmaktayız. Gururla ifade etmek istiyoruz ki şu anda Türkiye'nin en kaliteli, en ekonomik ve en kapsamlı kahveci çay kazanı olan Gimros Şen Ankun Akıllı Kazan'ı kullanmanın nasıl bir ayrıcalık olduğunu bizi tercih eden müşterilerimizin yılın 365 günü, 7 gün 24 saat hissetmektedirler.

Misyonumuz; Türk çay kültürüne gereken desteği sunmak ve tüketicinin ihtiyaçlarını en hızlı sürede ve en iyi şekilde karşılamaktır. Kıraathane kütüphane anlamını taşıyan bir tanımlamadır ve Kıraathane kültürü bizim öz kültürümüzdür. Bu kültürü yaşatabilmek için çalışan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına ürünü direkt olarak imalattan tüketiciye sunmak için her gün etkinliklerimizi ve servis ağlarımızı arttırmak hedefimiz olarak belirlenmiştir.

Vizyonumuz; alanımızda müşterilerini geleceğe taşıyan en doğru adres olmak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmektir.